26 kwietnia (piątek) 2013, godz. 17:00, Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, Czytelnia imienia Sömmerringów, Wały gen. Sikorskiego 13, Toruń

PO CO LICZYĆ NIEPOLICZALNE? Czyli słów kilka o ocenie nauki i naukowców

Gościem III Sesji Naukowo-Filozoficznej Avant jest dr Emanuel Kulczycki – znany m.in. jako badacz funkcjonujących systemów oceny, premiowania i finansowania nauki. Jest to niepowtarzalna okazja dla doktorantów, pracowników akademickich i innych osób związanych z aktywnością naukową, które czują się nieco zagubione wobec teraźniejszości i przyszłości oceniania ich pracy.

Emanuel Kulczycki jest adiunktem w Instytucie Filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na blogu ?Warsztat badacza? pisze o narzędziach badawczych, programach komputerowych oraz przepisach prawnych regulujących pracę naukową. Posiada wieloletnie doświadczenie w składzie i edycji książek oraz czasopism naukowych. Współpracuje z redakcjami czasopism akademickich. Autor publikacji z zakresu teorii komunikacji oraz szkoleń i warsztatów z komunikacji naukowej.

Organizatorem spotkania jest Ośrodek Badań Filozoficznych, gospodarzem ? Centrum Sztuki Współczesnej, a pomysłodawcą i realizatorem ? redakcja czasopisma AVANT. Spotkanie poprowadzi dr Tomasz Komendziński (UMK). Wstęp wolny. Gorąco zapraszamy!

* * *

FOTOGALERIA

Organizatorzy serdecznie dziękują uczestnikom za przybycie oraz udział w dyskusji.

Możliwość komentowania została wyłączona.